Skip to main content

Lietuvos kultūros centrų sociacijos taryba ir aktyvas, rugsėjo 30 d. Radviliškio rajone surengė seminarą. Seminaro metu kultūros centrų asociacijos nariai susipažino su Radviliškio miesto, Baisogalos ir Pakiršinio kultūros centrų veikla, vykdomomis edukacinėmis programomis, rengiamais projektais, meno kolektyvų programomis, materialine baze.
Seminaro dalyviams buvo surengta žvakių gamybos ir tradicinių saldumynų edukacinės programos. Su centrų darbuotojais aptarta esama situacija, problematika. Visus džiugino radviliškiečių kultūros darbuotojų kūrybiškumas, techninės bazės modernumas ir centruose išradingai, skoningai, funkcionaliai įrengtos ir įveiklintos erdvės.

Seminaro pabaigoje surengta diskusija kultūros politikos aktualijoms ir asociacijos veiklos perspektyvoms aptarti, suformuotas apdovanojimo „Auksinis Feniksas“ rengimo komitetas, patvirtinta apdovanojimo teikimo vieta ir data. Šiemet Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimo „Auksinis Feniksas“ įteikimo iškilmės vyks gruodžio 9 d. Vilniaus rotušėje.