Skip to main content
Naujienos

Susitikimas Su LR Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi

By 2019 23 spalioNo Comments

2014 m. spalio 2 d. Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas Romas Matulis, kartu su bibliotekų, muziejų ir savivaldos kolegijos vadovais susitiko su LR Ministru pirmininku Algirdu Butkevičiumi. Susitikime dalyvavo ir LR Kultūros ministras Šarūnas Birutis, LR Ministro pirmininko patarėjas kultūrai Faustas Latėnas, LR Kultūros ministerijos regionų kultūros skyriaus Vedėja Irena Seliukaitė, LR Trišalės tarybos kultūros komiteto pirmininkas Petras Zurlys, Savivaldybių asociacijos patarėjas kultūros ir švietimo klausimais Jonas Mickus.

Susitikime aptarta papildomų lėšų kultūros ir meno darbuotojų atlyginimams, skyrimo savivaldybėms klausimas. 2015 metų savivaldybių biudžetuose bus skiriamos tikslinės lėšos padidintiems kultūros darbuotojų atlyginimams išmokėti. Ministras pirmininkas taip pat pažadėjo ieškoti finansinių galimybių nuosekliam atlyginimų normalizavimo procesui ir nuo 2015 metų liepos 1 d. didinti kultūros darbuotojų atlyginimus dviem koeficientais.

Be pagrindinio klausimo, buvo aptartos valstybės investicijų į kultūros ir meno objektus didinimo galimybės, kultūros ir meno darbuotojų kvalifikacijos kėlimo ir kitos aktualios temos.